KONST / Litografier / Färglitografi 12825045
nr 1282 5045
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 285-upplaga, Hamn, Torg. Motivet: 65x51 cm
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:24:03
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)